Packshoty odzieżowe na modelach

Packshoty odzieżowe na manekinach typu duch

Ubranie zaprezentowane na wieszaku lub ułożone „na płasko” nigdy nie odzwierciedli tego, jak wyglądać będzie ono na osobie, która je założy. Z tego właśnie względu fotografuje się ubrania na modelach lub na manekinach typu duch. Oba sposoby pozwalają bardzo realistycznie przedstawić fason, sposób układania się czy inne charakterystyczne cechy odzieży. Zdjęcia typu duch dodatkowo ukazują metkę z logo Twojej marki na wewnętrznej stronie odzieży.

Packshoty odzieżowe na „niewidocznych” manekinach to dziś zdecydowanie najbardziej popularny sposób prezentacji odzieży w sieci, a coraz częściej także w katalogach i czasopismach. Brak konieczności korzystania z modeli podczas sesji zdjęciowej pozwala na optymalizacje czasu i kosztów zlecenia, a także pozwala uzyskać bardziej spójny charakter produktów w sklepie internetowym lub katalogu.

Zdjęcia na modelach to zazwyczaj wyższe koszty i dłuższy czas realizacji, ale taki sposób prezentacji ubrań z pewnością podnosi prestiż i wzmacnia wizerunek marki odzieżowej. Korzystają z niego wszystkie najbardziej rozpoznawalne marki modowe na świecie. Dzięki współpracy z czołowymi agencjami modelingowymi w Polsce, zapewniamy profesjonalnych modeli i modelki wraz z kompleksową usługą model booking.

Aby zmaksymalizować efekt marketingowy, zapewniamy staranne przygotowanie odzieży oraz profesjonalną postprodukcję. Wykonane przez nas zdjęcia na manekinach typu duch gwarantują naturalny wygląd odzieży i jednocześnie jej efektowną prezentację.